top of page

VLK informacija: Kviečia į konferenciją racionalaus vaistų vartojimo iššūkiams aptarti
Gegužės 26 d. (ketvirtadienį), 10.30 val., Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija, Šiaulių teritorinė ligonių kasa ir Šiaulių vaistų komitetas organizuoja mokslinę praktinę konferenciją – diskusiją „Racionalaus kompensuojamųjų vaistų vartojimo iššūkiai ambulatorinėje ir stacionarinėje grandyje“, kuri įvyks Regioninės Telšių ligoninės salėje, Kalno g. 40, Telšiai.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, vaistininkams, slaugytojams ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams.

Konferenciją atidarys Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovė Dalia Miniauskienė, apžvelgsianti Šiaulių vaistų komiteto veiklą. Pranešimą apie kompensuojamųjų vaistų skyrimo stebėsenos rodiklių vertinimą ir vaistų kompensavimo aktualijas konferencijoje pristatys Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vaistų kompensavimo skyriaus patarėja Irma Medžiaušaitė.

Prof. Romaldas Mačiulaitis iš LSMU Fiziologijos ir farmakologijos instituto perskaitys pranešimą apie naujuosius antibiotikus ir jų vartojimo problemas. Racionalaus antibiotikų vartojimo sistemą stacionare ir jos pokyčių eigą pristatys Respublikinės Šiaulių ligoninės gydytoja Gitana Acutė.

Į klausimą, kokie yra kraujo krešumo stebėsenos pokyčiai, kai pacientai vartoja geriamuosius antikoaguliantus, COVID-19 pandemijos kontekste savo pranešime atsakys Šiaulių teritorinės ligonių kasos Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė.

Diskusiją su auditorija „Ką įmanoma padaryti daugiau dar labiau racionalizuojant vaistų skyrimą“ moderuos prof. R. Mačiulaitis.

Konferencija organizuojama siekiant skatinti racionalų vaistų skyrimą ir vartojimą.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 4 val. profesinės kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai.

Registracijos formą galima užpildyti čia: https://forms.office.com/r/yZcpxtf5it (registracija baigsis gegužės 25 d.).

Daugiau apie šią konferenciją galima pasiteirauti telefonu 868720785.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

14 views

Comments


bottom of page