top of page

VDI virtuali konferencija „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“
2021 balandžio 22 d. 10 val. kviečiame dalyvauti Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai skirtoje konferencijoje „Gera darbuotojų sauga ir sveikata – iššūkiai ir nauda verslui“.


Konferencijos metu Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) projektų vadovas Xabier Irastorza ir pristatys naujausios ESENER 3 apklausos apie darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą (DSS) įmonėse ir naujai kylančią riziką, įskaitant psichosocialinę ir skaitmenizavimo, rezultatus bei palyginimą su Lietuvos rodikliais. EU-OSHA projektų vadovas Dietmar Elstler supažindins su projektu „DSS kaštai ir nauda – kiek kainuoja nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos valstybei“ (paskaičiavimo metodika bei palyginimai tarp skirtingų valstybių) bei trumpai apžvelgs DSS situaciją mažose ir labai mažose įmonėse.

Renginys skirtas įmonių vadovams bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams. EU-OSHA atstovų pranešimai bus anglų k.


PRELIMINARI PROGRAMA

10.00 – 10.15 Dalyvių registracija

10.15 – 10.40 Atidarymas. Sveikinimo žodis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Valstybinės darbo inspekcijos (tikslinama) ir Vilniaus bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai (tikslinama).

10.40 – 11.00

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūros (EU-OSHA) naujausi projektai Nerita Šot, EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė, Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė

11.00 – 11.40 Naujausi Europos apklausos apie darbuotojų saugos ir sveikatos valdymą įmonėse ir naujai kylančią riziką ESENER 3 rezultatai. Xabier Irastorza, EU-OSHA projektų vadovas

11.40 – 12.00 Diskusijos

12.00 – 12.30 Pertrauka

12.30 – 13.00 EU-OSHA projektas „DSS kaštai ir nauda – kiek kainuoja nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos valstybei“ Dietmar Elstler, EU-OSHA projektų vadovas

13.00 - 13.30 EU-OSHA projektas „DSS mažose ir labai mažose įmonėse“. Dietmar Elstler, EU-OSHA projektų vadovas

13.30 – 14.00 Diskusijos


Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

Norinčius dalyvauti, maloniai prašome iki š. m. balandžio 19 d. registruotis pasinaudojant šia nuoroda: https://forms.gle/gtmpLP2mnw1EMyWz8 Apie sėkmingą registraciją dalyviams bus pranešta atskiru laišku per 1 d.d.

Sėkmingai užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį el. paštu atsiųsime instrukcijas ir prisijungimus.

Jeigu internetu užsiregistruoti nepavyksta ar negavote registracijos patvirtinimo, galite kreiptis el. paštu gintate@integrity.lt ir suteiksime jums daugiau informacijos.

Konferenciją organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktu, veikiančiu Valstybinėje darbo inspekcijoje.


Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į: Enterprise Europe Network projekto vadovą Marijų Muralį tel. +370 618 39095 arba el. paštu marijus.muralis@cci.lt Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkę Irmą Taparauskienę tel. +370 602 92901 arba el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt. EU-OSHA ryšių punkto koordinatorę Neritą Šot tel. +370 616 55899 arba el.paštu nerita.sot@vdi.lt


VDI informacija

34 views

Comments


bottom of page