top of page

TST kongresas Monrealyje baigėsi įkvepiančia ceremonija ir naujojo logotipo pristatymu

Monrealis, Kanada;

2023 m. liepos 5 d. – 2023 m.

TST Kongresas Monrealyje baigėsi įkvepiančia ceremonija, kuriai vadovavo prezidentė dr. Pamela Cipriano ir generalinis direktorius Howardas Cattonas.


Ceremonijos metu dalyviai paminėjo TST pasiekimus ir iššūkius nuo paskutinio įvykusio susitikimo Singapūre 2019 m. ir pakvietė visus į kitą kongresą Helsinkyje, Suomijoje 2025 m.


Dr. Cipriano ir ponas Cattonas kalbėjo apie tai, kaip per pandemiją slaugytojai sustiprėjo ir pademonstravo savo drąsą, atsidavimą ir pasiaukojimą, kurį matė visas pasaulis.


Jie kalbėjo apie daugybę pranešimų, kuriuos rengiant TST įvairiais klausimais, įskaitant pasirengimą pandemijai, slaugytojų psichinę gerovę, senstančius slaugytojų darbuotojus ir tarptautinę slaugytojų migraciją.


Kongresui artėjant į pabaigą, dr. Cipriano atskleidė TST ženklo keitimo iniciatyvą ir logotipą, atspindintį organizacijos įsipareigojimą nuolat tobulėti, kad būtų geriau atstovaujama pasaulinė slaugytojų bendruomenė.


TST generalinis direktorius Howardas Cattonas sakė: „Sukūrėme naują vizualinį identitetą, kuris geriau atspindi, kas mes esame ir ko siekiame ateityje. Mūsų naujasis logotipas yra moderni TST paveldo ir vertybių interpretacija, apimanti slaugytojus, mūsų pasaulinę aprėptį ir, žinoma, amžiną Florence Nightingale lempos liepsną.


„Jis pasižymi drąsiu, šiuolaikišku ir dinamišku dizainu, perteikiančiu profesijos, kuriai mes taip didžiuojamės tarnauti ir atstovaujame, energiją, kūrybiškumą ir aistrą.


„Manome, kad mūsų naujas ženklas ir logotipas padės mums efektyviau bendrauti su slaugytojais, organizacijomis ir asmenimis, nesusijusiais su profesija, ir sustiprins TST, kaip pasaulinio slaugos balso, įtaką.


„Džiaugiamės dėl šio naujo mūsų organizacijos simbolio ir tikimės toliau tarnauti slaugytojų bendruomenei su tokiu pat įsipareigojimu ir atsidavimu, kokį visada demonstravome. Labai džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis savo naujuoju ženklo identitetu.


TST ženklo keitimo iniciatyva bus įgyvendinta per ateinančias savaites ir mėnesius, iki to laiko naujasis TST logotipas bus naudojamas visoje komunikacijos ir rinkodaros medžiagoje.


Kongreso pabaigoje estafetė perduota Suomijos slaugytojų asociacijai, kuri 2025 metų kongresą surengs birželio 9-13 dienomis šalies sostinėje Helsinkyje.


TST informacija

3 views

Comments


bottom of page