top of page

Tarptautinė slaugytojų taryba skelbia nuotraukų konkurso nugalėtojus

Updated: Feb 15, 20212020-02-01 Tarptautinė slaugytojų taryba (ICN) paskelbė Tarptautinės slaugytojų dienos (TSD) 2021 m. nuotraukų konkurso nugalėtojus.


(Primename, kad informacija apie organizuojamą nuotraukų konkursą buvo paskelbta 2020m. gruodžio mėn.

LSSO dalijosi informacija apie konkursą ČIA ).


2021m. TSD tema „Slaugytojų lyderių balsas - ateities sveikatos priežiūros vizija“. Konkursas kvietė pateikti nuotraukas, kurios parodytų kritinį slaugytojų vaidmenį ir tai, kaip jie formuoja sveikatos priežiūros ateitį skirtingose ​​situacijose ir vietose visame pasaulyje. COVID-19 pandemija per visus šiuos sunkius metus atkreipė dėmesį į neįtikėtinsi svarbų slaugytojų darbą ir tai buvo pavaizduota gausybėje gautų nuotraukų.


TST iš viso gavo 200 konkurso paraiškų iš 22 šalių.


Pagrindinio prizo laureatu tapo slaugytojas iš Izraelio Bruno Lavi, kurio graži juodai balta slaugytojos Rawan Hijana, dėvinčios kaukę ir apsauginį skydą, nuotrauka puikiai iliustruoja šios pandemijos tikrovę. Ponas Lavi gaus dvi nemokamas registracijas į TST 2021 virtualų kongresą, kuris vyks lapkričio 2–4 dienomis, ir jo nuotrauka bus publikuojama Tarptautinę slaugytojų dieną, gegužės 12 d., naudojama kaip skelbiamos 2021 metų Tarptautinės slaugytojų dienos pranešimo plakatas.


TST prezidentė Annette Kennedy sakė: „TSD nuotraukų konkursui pateiktos nuotraukos iliustruoja neįtikėtiną slaugytojų darbo namuose, bendruomenėje, ligoninėse, su jaunais ir senais žmonėmis visą dieną ir naktį platų darbą. Šios pandemijos metu slaugytojai ne tik rūpinasi COVID-19 sergančiais asmenimis, bet ir toliau teikia švietimą, prevenciją, gydymą ir priežiūrą tiems, kuriems reikalingos įvairiausios sveikatos priežiūros paslaugos. Dėkojame visiems, atsiuntusiems savo atvaizdus, ​​kurie padės mums švęsti ir pagerbti slaugytojus Tarptautinę slaugytojų dieną ir visus metus!


Konkurso nugalėtojo nuotrauka 

Taip pat buvo išrinkti keturių kategorijų nugalėtojai:

Ligoninė /klinika; Švietimas; Bendruomenės slauga / slauga namuose ir Skubi pagalba. Laimėjusios nuotraukos bus naudojamos skaičiuojant 100 dienų laikotarpį iki TSD, kuris pradedamas nuo vasario 1 dienos. Per šias 100 dienų TST publikuos įvairius TSD šaltinius, atvejų tyrimus, informacinius leidinius ir plakatus.Nugalėtojų nuotraukos pagal kategorijas


I. Ligoninė / klinika:


1 vieta: Nazila Ghomian, Teherano širdies centras, Iranas

2 vieta: Tarptautinė Oasis ligoninė, Kinija

3 vieta: Kenijos slaugos taryba


 


II. Švietimas (paciento mokymas ar slaugos studentai):


1 vieta: „Fundación para el Desarrollo de la Enfermería“, Ispanija

2 vieta: Yingxin Wang, Kinija

3 vieta: Liliana Bravo Sierra, Meksika


 


III. Bendruomenės slauga / namų slauga:


1 vieta: Lakpa Chhoeky Sherpa, Nepalas

2 vieta: Chetoui Aida, Šveicarija

3 vieta: Aiswarya, Indija


 


IV. Skubi pagalba :


1 vieta: Gilles Weber, Šveicarija

2 vieta: Nazila Ghomian, Teherano širdies centras, Iranas

3 vieta: Heidi Diaz, ŠveicarijaTarptautinė slaugytojų diena visame pasaulyje minima kiekvieną gegužės 12-ąją - minint Florence Nightingale gimimo metines. TST šią svarbią dieną kasmet mini publikuodama ir platindama TSD leidinius bei medžiagą.Informacijos šaltinis - International council of nurses, https://www.icn.ch/

43 views

Comments


bottom of page