top of page

Taivano slaugytojų asociacija (TWNA) kviečia prisijungti prie konferencijos (anglų kalba)


Taivano slaugytojų asociacija (TWNA), džiaugiuosi galėdama pasidalyti informacija, kad TWNA surengs konferenciją "Profesinis slaugytojų tobulėjimas po pandemijos": 2023 m. spalio 14-15 d. (GMT+8).


Konferencijoje bus aptariami klausimai, susiję su tvariu slaugytojų profesijos vystymusi ir ateities perspektyvomis, taip pat bus aptariama, kaip stiprinti atsparesnę ir stipresnę slaugytojų profesiją, galinčią veiksmingai spręsti būsimus sveikatos iššūkius postpandeminėje eroje.


Mums tikra garbė pakviesti profesorę Pamelą Cipriano ir profesorę Hiroko Minami kaip mūsų garbingus kviestinius pranešėjus, kurie skaitys pranešimus keturiomis toliau nurodytomis temomis, kurie bus vedami anglų kalba, o mūsų gerbiami ICN NNAs nariai galės dalyvauti virtualios / tiesioginės transliacijos formatu.


1. Profesoriaus A. Cipriano pranešimas "Slaugos trūkumo problemos sprendimas pasaulyje: slaugos ateities kūrimas po pandemijos" (spalio 14 d. 11:00-12:00 val.) (GMT+8)


2. Slaugos praktikos iššūkiai, pasirengimas ir įtvirtinimas COVID-19: Minami (spalio 14 d. 13:30-14:30 val.) (GMT+8).


3. Sveikatos saugumas: Cipriano (spalio 15 d. 10:50-11:50 val.) (GMT+8).


4. Slaugytojo profesijos iššūkiai, galimybės ir tvarus vystymasis po pandemijos: Minami (spalio 15 d. 13:20-14:20 val.) (GMT+8)


Nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie šių keturių vertingų pranešimų ir būsime labai dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su visais savo nariais.


Registracija internetu per https://shorturl.at/jtuFM vyksta iki 2023 m. rugsėjo 30 d. (GMT+8). Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų darbuotoją Barbarą adresu iad2@twna.org.tw. Lauksime susitikimo su jumis internetu.

11 views
bottom of page