top of page

Sveikatos apsaugos ministerijos atsakymas dėl socialinio dialogo atnaujinimo
Š.m. sausio mėn. 19d. LSSO raštu kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją dėl socialinio dialogo atnaujinimo bei slaugytojų problemų. Rašto tekstas ČIA.


Vasario 12d. gautas SAM atsakymas, kuriame informuojama apie socialinio dialogo atnaujinimą, nurodyti kontaktiniai asmenys, į kuriuos galima kreiptis dėl slaugytojams aktualių klausimų. Taip pat nurodyti SAM veiksmai, siekiant išaiškinti situaciją dėl nedarbo išmokų skyrimo sveikatos priežiūros darbuotojams, darbe užsikrėtus covid-19 liga. SAM prašymu SODROS atstovai pateikė išaiškinimą (pridedamas žinutės pabaigoje) dėl Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo (toliau - Įstatymo) 111 straipsnio 1 dalies taikymo. Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad gautą išaiškinimą išplatino per susitikimus su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų ASPĮ vadovais, kuriuose taip pat dalyvavo ir VSDFV atstovas, papildomai atsakęs į susitikimo dalyvių pateiktus klausimus. Tai turi padėti ASPĮ vadovams priimti sprendimus, leidžiančius sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams gauti Įstatymo 111 straipsnio 1 dalyje numatytas išmokas.

Su rašto tekstu galima susipažinti ČIA (MS word formatu, originalus doikumentas gautas pasirašytas elektroniniu parašu). Rašto priedas - VSDF išaiškinimas dėl covid-19 ryšio su profesine liga - ČIA.LSSO biuro informacija90 views

Comments


bottom of page