top of page

Slaugytojų mokymas trapių kaulų lūžimų valdyme

Updated: Dec 27, 2018San Servolo Venecijoje (Italija) 2017 m. vyko susitikimas, kuriame buvo diskutuojama apie slaugytojų mokymą trapių kaulų lūžių valdyme (angl. Educating nurses in fragility fracture management).


Prieiga Internete: https://www.iofbonehealth.org/news/educating-nurses-fragility-fracture-management

Buvo pakviesti 30 slaugos atstovų (dėstytojai, mokslininkai bei slaugytojai praktikai) iš įvairių Europos šalių, susitikime dalyvavo ir atstovai iš Lietuvos.

Susitikimo organizatoriai: Prof. PaoloFalaschi (projekto koordinatorius), KarenHertz (Tarptautinio ortopedijos slaugytojų bendradarbiavimo prezidentė), dr.JulieSanty-Tomlinson (Mančesterio universitetas), Prof. DavidMarsh (Trapių kaulų lūžių tinklas).

Išleista slaugytojams praktikams knyga „Trapių kaulų lūžiai - ortogeriatrinių pacientų slaugos holistinė priežiūra ir valdymas“ (angl.Fragility Fracture NursingHolistic Care and Management of the Orthogeriatric Patient),redaktorės KarenHertz, JulieSanty-Tomlinson.

Šiuo metu knygą galite nemokamai atsisiųsti ir skaityti tik anglų k. Knygos prieiga Internete: ČIA arba: https://rd.springer.com/book/10.1007/978-3-319-76681-2

bottom of page