top of page

Savaitraščio "Lietuvos sveikata" publikacija apie slaugytojos darbąVirginija Ryselienė: apie pašaukimą padėti bei meilę savo kraštui


VYTAUTAS PAULIUS RASOKAITIS

2022-07-29


Slaugytojo profesija reikalauja stropaus atsidavimo medicinos mokslams, nesavanaudiškos meilės žmogui, drąsos operatyviai veikti ekstremalių sveikatos būklių metu. Apie pašaukimą padėti žmonėms, bei meilę savo kraštui kalbamės su Marijampolės ligoninės vyriausiąja slaugytoja-slaugos administratore Virginija Ryseliene.


Savaitraščio "Lietuvos sveikata" nuotrauka


- Dirbti slaugytoja Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje pradėjote kone prieš ketvirtį amžiaus. Su kokiomis sunkiausiomis situacijomis tuomet teko susidurti būnant jauna specialiste?

- Dirbdama Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje supratau, kad mano vaidmuo reikalauja daug įgūdžių, funkcijų ir atsakomybių. Darbe dažnai mačiau sužalotus kūnus, mirtis, kartu su pacientu ar jo artimaisiais išgyvenau slogias emocijas. Darbas sudėtingas, lankstus, todėl ir didžiavausi jį dirbdama ir jaučiau pasitenkinimą. Pašaukimas šiai profesijai buvo itin didelis.


- Su kokiais iššūkiais susiduriate dabar, vadovaudama gausiam darbuotojų kolektyvui?

- Organizuojant darbą Konsultacijų poliklinikoje buvo svarbu sukurti draugišką aplinką, įtraukti į šią veiklą visus skyriaus darbuotojus.

18 views

Comments


bottom of page