top of page

SAM dalinasi informacija apie EU - PROMENS projektą psichikos sveikatos darbuotojams
Dalinamės informacija apie EU-PROMENS projektą psichikos sveikatos darbuotojams. Psichiatrai, psichologai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, kalėjimų darbuotojai ir kiti psichikos sveikatos specialistai turi galimybę dalyvauti Europos Sąjungos finansuojamose gebėjimų ugdymo veiklose.


EU-PROMENS yra gebėjimų stiprinimo programa, skirta stiprinti psichikos sveikatos paramą visoje Europoje, stliepianti visapusį EK požiūrį į psichikos sveikatą. Šia iniciatyva siekiame tobulinti psichosocialinės priežiūros darbuotojų įgūdžius bendruomenės aplinkoje. Atsisiųskite projekto informacinį lapelį savo kalba ČIA


Kurdami daugiadisciplininę mokymo programą ir mainų programą specialistams, kuriame visapusiško požiūrio į psichinę sveikatą planą. Finansuojame 3600 dalyvių mokymų programai ir 900 dalyvių Europos mainų programai!


Daugiau informacijos ir prenumeratos formą rasite EU-PROMENS renginio puslapyje adresu https://eu-promens.eu/eu-promens/pages/events . Greitai prasidės registracija į pirmuosius tarptautinius mainų vizitus. Užsiprenumeravę renginio naujienas mūsų svetainėje, suinteresuoti dalyviai iš pirmų lūpų išgirs, kaip ir kada registruotis į renginius!


Heiko Königsteinas

Tom Zuljevic-Salamon

Janine de Zeeuw

Ir visa EU-PROMENS komanda

Heiko Königstein

 

Deputy Project Manager

EU-PROMENS

eu-promens.eu

Mobile: +49 151 62556765


14 views

Comments


bottom of page