top of page

Prašome skirti 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos slaugos specialistų organizacijai

Prasidėjus gyventojų pajamų deklaravimui, dalį savo praeitais (2023) metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) galite skirti Lietuvos slaugos specialistų organizacijos veiklai paremti. Tai galima padaryti Valstybinei mokesčių inspekcijai ELEKTRONINIU BŪDU pateikus prašymą LSSO pervesti 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Pervesti paramą profesinei sąjungai galite atskira eilute, nepriklausomai nuo pageidavimo paremti kitas organizacijas ar bendruomenes.


Kaip galima paskirti GPM dalį Lietuvos slaugos specialistų organizacijai?


Deklaruoti pajamas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI) bei užpildyti FRO512 formos prašymą galima tik internetu, prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos.


Tai galima padaryti ir telefonu per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.
Prie dažniausiai naudojamų formų raskite Prašymą skirti paramą:

Paspauskite gaublio formos ikoną, kuri perkels į formos pildymo puslapį:


Kitame lange matysite lentelę ir galėsite rinktis paramos gavėjus, kuriems norite pervesti dalį GPM:


Profesinei sąjungai galite skirti 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio. LSSO galite surasti įvesdami organizacijos pavadinimą "Lietuvos slaugos specialistų organizacija" arba įmonės kodą 191365465.

Užpildę formą, galite Formuoti prašymą ir Pateikti VMI.Norėdami palengvinti prašymų teikimą, VMI sukūrė informacines skaidres vartotojams, kaip tai padaryti ir kviečia peržiūrėti VMI Youtube kanale patalpintą e. seminarą ta tema:


„Prašymo FR0512 formos pildymas vedlio principu pageidaujantiems skirti dalį pajamų mokesčio paramai“: Paramos vedlys 2022 - YouTube

SVARBU: Paramą skirti galite ne tik Jūs, bet ir jūsų dirbantys kolegos, draugai, artimieji, kurie deklaruoja savo pajamas ir nori paremti profesinės sąjungos veiklą.AČIŪ visiems.


LSSO biuro informacija


290 views

Comments


bottom of page