top of page

Nusipelniusių medikų apdovanojimai 2024 | lrytas.lt nominacija


Balandžio 30 d. įvyks Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Plačiau apie tai: https://shorturl.at/acjy5


Prie apdovanojimų sklaidos jungiasi portalas lrytas.lt, tad iki gegužės 13 d. portale lrytas.lt vyks projektas „Ačiū Medikams”. Projekto tikslas – ne tik supažindinti visuomenę su nusipelniusiais medikais, bet ir skatinti žodinės, o ne materialios padėkos medikui kultūrą bei stiprinti medicinos darbuotojų autoritetą.


Portalo lrytas.lt skaitytojai iki balandžio 14 d. galės rašyti viešas padėkas jiems padėjusiems medikams bei balsuoti, o daugiausiai padėkų sulaukę medicinos darbuotojai balandžio 30 d. Nusipelnsių medikų apdovanojimuose bus pagerbti specialia lrytas.lt įsteigta nominacija.

Viso projekto metu, nuo kovo 13 iki gegužės 13 d., portale lrytas.lt bus publikuojami pokalbiai su medicinos darbuotojais, ilgamečiais medikais, ligoninių vadovais apie dažnam nematomą darbo kasdienybę, santykį su pacientais.

 

Pagal galimybes kviečiame prisidėti prie šio projekto plėtros. Išreiškime padėką žmonėms, pasiryžusiems savo jėgas ir laiką skirti mūsų visų sveikatai bei gerai savijautai – ištarkime „Ačiū medikams“!

 

Kviečiame prisijungti!

 

95 views

Comments


bottom of page