top of page

Nemokama psichologinė pagalba slaugytojams
VILNIAUS PSICHOANALITIKŲ DRAUGIJA


Į LSSO kreipėsi Vilniaus psichoanalitikų draugijos atstovai su pasiūlymu suteikti konsultacijas ir psichologinę pagalbą slaugytojams, pirmenybė - dirbantiems COVID-19 skyriuose.

Draugijos laikše rašoma:


Laba diena, gerbiami slaugos specialistai,


šioje įtemptoje kovos su Covid-19 virusu situacijoje, kuomet mums visiems tenka atlaikyti antrąją, daug sunkesnę viruso bangą, Jūs dirbate didžiuliu krūviu, nešate didelę atsakomybę už savo pacientus.


Labai svarbu pasirūpinti savimi, išlaikyti emocinę pusiausvyrą, vidinį ramumą ir stabilumą. Kadangi ekstremali situacija neišvengiamai kelia stresą ir įtampą, ieškoti emocinės paramos yra natūralu.


Vilniaus psichoanalitikų draugijos nariai, profesionalūs psichoterapeutai ir psichoanalitikai siūlo nemokamas nuotolines psichoterapines konsultacijas (audio ar video) pandemijos laikotarpiu. Mes tikime, kad galimybė kalbėtis gali suteikti palengvėjimą ir paramą. Nesvarbu, ar pokalbis būtų apie profesinį, ar apie asmeninį gyvenimą.


Prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Būtinai pasakykite ar parašykite, kad esate medicinos darbuotojas. Jei pageidaujate, konsultacijos gali būti anoniminės.


Tel.: +370 688 42222 (Agnė, jei negaliu pakelti, aš visuomet perskambinu)

El. paštas: agneibalod@gmail.comDėkojame psichoanalitikų draugijos specialistams už pasiūlymą ir pagalbą. Pasidalinkime informacija slaugytojų tarpe,- gal yra darbuotojų, kuriems tokios pagalbos labai reikia šiuo sunkiu laiku.

101 views

Comments


bottom of page