top of page

LSSO Vilniaus skyriaus direktorė dalyvavo tarptautiniuose mokymuose Briugėje

LSSO Vilniaus skyriaus direktorė Žana Andrejeva birželio 28 - 30 dienomis dalyvo Europos profesinių sąjungų instituto (ETUI) mokymuose "Strateginis mąstymas ir įžvalgumas" (“Strateging thinking and foresight“) mokymuose, kurie vyko Briugėje (Belgija). Šie mokymai subūrė profesinių sąjungų lyderius iš Švedijos, JK, Nyderlandų, Liuksemburgo, Rumunijos, Ispanijos ir Lietuvos, kurie kartu diskutavo darbo grupelėse, gilino ir tobulino savo žinias, dalijosi patirtimi ir įžvalgomis.

"Mokymo metu gilinau esamas teorines žinias bei praktikos žinių bagažą - dalinosi įspūdžiais Žana Andrejeva.

Tris dienas dirbome komandose, dalinomės patirtimi. Susipažinau su naujais strateginio valdymo metodais. Kartu su komanda iš Lietuvos išgryninome lyderio savybės, analizavome situacijas pagal STREPTL metodą bei rašėme strategijos scenarijų pagal Back-casting metodą. Buvo labai įdomi ir naudinga patirtis bei gebėjimų lavinimas."

Šių mokymų tikslas – profsąjungų lyderių strateginio mąstymo lavinimas bei stiprinimas, naujų lyderių auginimas, strateginių scenarijų kūrimas bei rašymas.

Strateginiame valdyme bei planavime yra svarbu įžvalgumas, drąsa, sąžiningumas, smalsumas, intuityvumas, žinių bagažas. Ir tai tik nedaugelis lyderio savybių, kurie padeda savalaikiam profsąjungų narių atstovavimui aukščiausiuose valdymo organuose.


LSSO biuro informacija

Dėkojame Žanai Andrejevai už pasidalinimą mintimis ir nuotraukomis

70 views

Kommentare


bottom of page