top of page

Įvyko LSSO konferencija Mažeikiuose "Slaugytojų veiklos pokyčiai ir slaugos paslaugų plėtra"


Spalio 13 d. įvyko LSSO Telšių skyriaus organizuota konferenciją Mažeikiuose tema Slaugytojų veiklos pokyčiai ir slaugos paslaugų plėtra. Konferencija vyko Mažeikių muziejaus salėje, kurioje pranešimų klausėsi per 60 slaugytojų iš Mažeikių ir aplinkinių regiono miestų.

Konferencijoje dalyvavo LSSO prezidentė Aušra Volodkaitė, kuri kalbėjo apie slaugytojų atstovavimą, išsamiai pristatė LSSO biuro veiklą, kolektyvines derybas su SAM ir tikėtinus rezultatus.

VšĮ Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys kalbėjo apie Mažeikių ligoninės 100 metų istoriją, paslaugų plėtrą, naujas galimybes bei reformas.

Kiti lektoriai, svečiai iš Nacionalinio vėžio instituto pristatė pranešimus apie onkologinių pacientų slaugą, slaugytoja Rita Andrašiūnienė pristatė pranešimą apie chemoterapijos šalutinius poveikius bei slaugytojų darbą informuojant pacientą ir teikiant pagalbą.

Kalbėdama apie inkontinencijos valdymą slaugytoja Rita Andrašiūnienė kalbėjo apie pacientų slaugą, siūlė informuoti pacientus ir padėti jiems pasirinkti geriausias slaugos priemones.

Gydytoja pulmonologė hematologė Rita Andrašiūnienė kalbėjo apie plaučių onkologionių susirgimų diagnostiką ir galimybes efektyviai nustatyti ir gydyti plaučių vėžį.

Klinikinė psichologė Sandra Mikuževičienė kalbėjo apie mobingo problemas įstaigose bei galimybes spręsti sudėtingas situacijas darbe.

Kineziterapeutė masažuotoja Dovilė Grigutė kalbėjo apie kvėpavimo mankštos pratimus ir jų naudą, būtinybę atlikti juos taisyklingai ir mokė dalyvius relaksacijos pratimų.

Regioninės Mažeikių ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Regina Meištienė kalbėjo apie slaugytojų vaidmens pokyčius šiuolaikinės slaugos kontekste. Buvo diskutuojama apie slaugos paslaugų plėtrą regione, slaugytojų patiriamus iššūkius.
LSSO biuro informacija
48 views

Comments


bottom of page