top of page

LPSK parengė tarptautines profesinių sąjungų naujienasLPSK dalijasi tarptautinėmis profesinių sąjungų veiklos naujienomisGrasinimai. Baltijos šalys pagrasino blokuoti ES pagalbos fondą pandemijos pasekmėms mažinti, jei nebus lėšų „Rail Baltica“ projektui. Bendram skolinimuisi per Nuosavų išteklių sprendimų mechanizmą turi pritarti visos ES narės, kad Bendrija galėtų naudotis lėšomis. Vadinasi, tai kelia riziką visos ES narėms, nukentėjusioms nuo COVID-19.


TDO. Išleista nauja Tarptautinės darbo organizacijos ataskaita apie pasaulinį profesinių sąjungų vaidmenį ir jų poveikį pandemijos metu. Viena pagrindinių išvadų yra ta, kad socialinis dialogas neginčijamai išlieka vienu svarbiausių elementų, ieškant sprendimų kriziniais laikotarpiais.


Brexit. ES ir Jungtinės Karalystės prekybos ryšių po Brexit susitarimas pasirašytas. Vis dėlto nemažai aspektų yra žalingi arba neįtraukti į Susitarimo tekstą, todėl Europos profesinių sąjungų konfederacija ragina pasinaudoti proga ir taisyti padėtį per papildomas priemones.Apie tai ir dar daugiau- LPSK tarptautinių naujienų sąntraukoje, kurią galite atsisiųsti ČIA.


Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos informacija


6 views

留言


bottom of page