top of page

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija pristato naują leidinį - kolektyvinių derybų vadovą


Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija pristato naują leidinį "Kolektyvinės sutartys: ar verta derėtis ir kokia man iš to nauda?"

Šis kolektyvinių derybų vadovas paruoštas taip, kad būtų patogus skaityti iš įvairių įrenginių ir būtų prieinamas rengiantis deryboms ir bet kurią akimirką. Jame pateikiama aktuali informacija apie kolektyivnes derybas tiek darbuotojų, tiek darbdavių atstovams.

Leidinys parengtas kartu su kolegomis iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos, projekto POWERDIALOGUE lėšomis. Šį projektą finansuoja Europos Komisija pagal EK programos „Social Prerogative and Specific Competencies Lines (SOCPL)“ kvietimą „Support for social dialogue (SOCPL2021-SOC-DIALOG)“.

Autorės - dr. Vida Petrylaitė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentė, darbo ir socialinės apsaugos teisės ekspertė, ir dr. Daiva Petrylaitė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorė, Kolektyvinės darbo teisės ir socialinės partnerystės mokslo centro vadovė.

Kviečiame skaityti ir dalintis su kolegomis, dalyvaujančiais kolektyvinių derybų procese!

Taip pat šį vadovą rasite Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos interneto svetainėje, skyrelyje "Verta žinoti".


Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija10 views

Comments


bottom of page