top of page

Lietuvos medicinos biblioteka siūlo slaugytojams aktyviai naudotis jų teikiamomis paslaugomisLietuvos medicinos biblioteka siūlo slaugytojams, praktikams, studentams, mokslininkams naudotis bibliotekos teikiamomis paslaugomis.


LSSO skirtame laiške rašoma:


Jūs visada galite kreiptis į Lietuvos medicinos biblioteką reikalingos informacijos. Jums visada bus tinkamai paaiškinta, ko jūsų bendruomenė gali tikėtis ir gauti. Žinome, kad temų ratas vis sudėtingėja, todėl ir surasti tinkamą informaciją yra taip pat sunku.


Šiuo metu turime galimybę pasiūlyti net kelias duomenų bazes, skirtas slaugos specialistams. Norime, kad kuo daugiau slaugytojų apie jas sužinotų, išbandytų, nes,

jei reikėtų jas užsakyti ir įsigyti, tik jūsų nuomonė ir jūsų motyvai lemtų SAM sprendimą - skirti lėšų, ar ne.


Visos naujos duomenų bazės yra prieinamos per EBSCO Host platformą.

Nutolusiems vartotojams tik per EZproxy sistemą su skaitytojo pažymėjimu.


Tam reikia turėti LMB skaitytojo pažymėjimą. Jį galima įsigyti atvykus į biblioteką arba registruotis per ibiblioteka.lt ir skaitytojo pažymėjimą atsiųs M.Mažvydo biblioteka. Jei turite savo miesto viešosios bibliotekos skaitytojo pažymėjimą, tai galite registruotis per ibiblioteka.lt ir pasirinkę, jog norite naudotis ir LMB ar dar kita viešąja biblioteka, jūs po kurio laiko būsite patvirtinti pageidaujamos bibliotekos atstovo ir galėsi naudotis visomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis.


Dalinuosi informacija, kaip galima prisiregistruoti prie Lietuvos medicinos bibliotekos, su ja galite susipažinti ČIA.

Informacija pasidalinkite su kolegėmis.Pagarbiai,

Regina Vaišvilienė

Patarėja informacijos sklaidos klausimais

Lietuvos medicinos biblioteka


Tel. +370 5 2617396

25 views
bottom of page