top of page

Kvietimas į tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją Spalio 13-14 dienomis


Klaipėdos universitetas kviečia dalyvauti Spalio 13-14 d. tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Gamta ir sveikata ateičiai“ pagrindinis dėmesys skiriamas psichinei sveikatai ir gamtos išteklių pasitelkimui stiprinant sveikatą. Gyvename amžiuje, kai daugelis žmonių yra nelaimingi, patiria stresą ir jaučiasi atskirti nuo savo aplinkos. Šios konferencijos tikslas yra atrasti, kaip natūralių terapijų, tokių kaip balneoterapija, naudojimas gali padėti pagerinti psichinę ir fizinę sveikatą. Gamtos ištekliais paremta terapija siūlo holistinį požiūrį į sveikatingumą, kuris gali būti integruojamas kartu su kitomis tradicinėmis ir papildomosiomis medicinos formomis, paciento sveikatos kūrimui. Prisijunkite prie mūsų į konferenciją ir sužinokite daugiau apie gamtos išteklių naudojimą ir balneoterapiją kaip įrankius, padedančius pagerinti bendrą savijautą.


Nuo informatyvių paskaitų iki įdomių demonstracijų konferencija kvies pasinaudoti unikalia galimybe pabendrauti su sveikatos, gamtos išteklių ir balneoterapijos ekspertais, ieškančiais priemonių žmonių gerovės didinimui ir gamtos išsaugojimui, išmanančiais naujausias natūralios terapijos sritis. Aptarkite strategijas, kaip pagerinti fizinę ir psichinę gerovę naudojant natūralias terapijas, sužinokite, ką reiškia gyventi sveikesnį gyvenimą, susietą su gamta. Prisijunkite prie mūsų ir pamatysite, kaip mus gali pakeisti natūrali terapija!


Data: 2023 m. spalio 13-14 d. Vieta: spalio 13 d. 9-17 val. KU Aula Magna auditorijų kompleksas, PC Studlendas spalio 14 d. 9-13 val. Sanatorija Gradiali, Palanga | 14-17 val. Atostogų parkas, Kretingos raj. Konferencija skirta: PASP specialistams, gydytojams (visos kvalifikacijos), slaugytojams (visos kvalifikacijos), akušeriams, ergoterapeutams (visos kvalifikacijos), masažuotojams (visos kvalifikacijos), kineziterapeutams (visos kvalifikacijos), psichologams, socialiniams darbuotojams, logoterapeutams, visuomenės sveikatos specialistams (visos kvalifikacijos), kosmetologams, rekreacijos ir turizmo specialistams. Konferencijos dalyviai turės galimybę įsigyti LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą 16 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą.


Konferencijos formatas: konferencija vyks gyvai su galimybe transliaciją stebėti internetu. Prieš konferenciją visiems užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsti priminimai ir prisijungimo prie transliacijos nuorodos. Teorinių paskaitų sinchroninis vertimas numatomas Aula Magna auditorijų komplekse.


Visa informacija ČIA.

43 views

Comments


bottom of page