top of page

Kviečiame į konferenciją „Hospitalinių infekcijų prevencija ir valdymas“


Šių metų birželio 4 d. Higienos institutas organizuoja kasmetinę konferenciją „Hospitalinių infekcijų prevencija ir valdymas“.


Konferencijos tikslas – supažindinti su 2022–2023 m. Europos hospitalinių infekcijų paplitimo tyrimo duomenimis, protrūkių valdymu ir hospitalinių infekcijų stebėsenos praktikomis užsienio šalyse, pasidalyti gerosios praktikos pavyzdžiais, pristatyti saugos kontrolės principus asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir naujausius hospitalinių infekcijų epidemiologinės priežiūros duomenis.

Konferencija skirta sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, administratoriams ir už hospitalinių infekcijų epidemiologinę priežiūrą ir valdymą atsakingiems asmenims: infekcijų kontrolės specialistams, gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams, mikrobiologams ir kitiems.


Renginys vyks viešbutyje „Grand Resort Vilnius“ adresu: Ežeraičių g. 2, Ežeraičių k., Vilniaus r.


Renginio pradžia – 10:00 val. (registracija pradedama 9:30 val.).


Preliminari konferencijos programa (atsiųsti).


Konferencijoje pranešimus skaitys ir lektoriai iš Lietuvos, ir iš užsienio – anglų kalba, todėl bus vykdomas sinchroninis vertimas.


Norinčiuosius dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą adresu https://forms.gle/nJsNzUscJFZ35HR76 iki š. m. gegužės 30 d. Dalyvių skaičius ribotas. Apie dalyvavimo patvirtinimą informuosime registracijos metu nurodytu el. paštu.


Konferencijos programa suderinta ir užregistruota Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje (METAS). Dalyviams bus išduodami 7 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.


Daugiau informacijos gali suteikti Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos inovacijų skyriaus vadovė Asta Jurkevičienė mob. + 370 649 51 345 arba el. paštu asta.jurkeviciene@hi.lt.

28 views

Comments


bottom of page