top of page

TST kongresas pirmą kartą po COVID-19 pandemijos subūrė pasaulio slaugytojus

Updated: Jul 7, 2023


Monrealis, Kanada; 2023 m. birželio 30 d. - Tarptautinės slaugytojų tarybos (TST) kongresas Monrealyje (Kanada), Palais de Congrès rūmuose, kviečia daugiau nei 6000 slaugytojų - tai didžiausias slaugytojų susirinkimas nuo COVID-19 pandemijos pradžios.


TST kongresas, kurį rengia Kanados slaugytojų asociacija ir kuris vyks 2023 m. liepos 1-5 d., bus skirtas slaugos pasiekimams ir indėliui į sveikatos priežiūrą visame pasaulyje paminėti ir pagerbti.


Šių metų tema "Slaugytojai kartu: Slaugytojai - pasaulio sveikatos stiprinimo jėga" pripažįstama profesijos vienybė ir stiprybė, kuri buvo visapusiškai išbandyta pandemijos metu ir po jos.


TST pirmininkė Dr. Pamela Cipriano sakė: "Slaugytojai kas dvejus metus susirenka tam, kad galėtų mokytis vieni iš kitų, dalytis gerąja patirtimi ir pasidžiaugti savo pasiekimais.


Šių metų šventė bus ypač jaudinanti, nes skaičiuojame pandemijos kainą - ne tik prisimindami tūkstančius slaugytojų, kurie žuvo dėl COVID-19, bet ir atsižvelgdami į jos pasekmes slaugytojų gerovei visame pasaulyje, kurių daugelis vis dar gyvena su jos padariniais.


Slauga visada buvo galinga pasaulio sveikatos stiprinimo jėga, tačiau pandemija visiems aiškiai parodė, kad slaugytojai ir slauga yra labai svarbūs ne tik sveikatai, bet ir išlikimui. Pandemijos metu gyvi slaugytojų vaizdai parodė pasauliui, kad slaugytojai yra neįkainojamas išteklius, kurį reikia gerbti ir remti, o ne ignoruoti, kaip dažnai būdavo praeityje.


Tačiau labiausiai tai atskleidė būtinybę skubiai investuoti į slaugytojų išsilavinimą, darbo vietas, vadovavimą ir klinikinę praktiką mūsų visų labui. Slaugytojai yra stabilizuojanti jėga sveikatos priežiūros sistemose, kurias kaip tik dabar reikia pertvarkyti, kad būtų palaikoma sveikatos ir priežiūros darbo jėga, ir slaugytojai neturi būti laikomi savaime suprantamu dalyku.


Šiuo metu Monrealyje nuo 2023 m. birželio 29 d. iki liepos 1 d. renkasi pasaulinis TST valdymo organas - Nacionalinių slaugos asociacijų atstovų taryba.


TST informacija


22 views

Comments


bottom of page