top of page

Ekonomikos ir inovacijų ministerija siūlys pratęsti priemonę „Atostogos medikams“

Updated: Nov 17, 2020

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija:Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva priemonė „Atostogos medikams“ bus pratęsta iki gruodžio 15 dienos. Šį sprendimą lėmė Lietuvoje susidariusi ekstremali situacija dėl COVID-19 pandemijos ir karantino paskelbimas nuo lapkričio 7 dienos. Dalis medikų nespėjo išnaudoti 200 eurų, skirtų poilsiui, tad priemonės pratęsimas jiems leistų tai dar padaryti.

Už turizmą atsakinga ir projektą „Atostogos medikams“ kuruojanti viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė apgailestauja, kad karantino laikotarpiu priemone norintys pasinaudoti medikai negalės gauti SPA paslaugų, kurios buvo gana populiarios, tačiau, jos įsitikinimu, kelionių organizatoriai siūlo ir kitų poilsio galimybių.

Šiuo metu projekte „Atostogos medikams“ dalyvauja 850 turizmo paslaugų teikėjų, iš jų – 116 kelionių organizatorių, 84 kelionių pardavimo agentai ir 650 apgyvendinimo įstaigų. Dėl karantino ribojant kai kurių paslaugų teikimą, medikai galėtų rinktis įvairesnius kelionių organizatorių pasiūlymus, pvz.: degustacinę vakarienę viešbučio kambaryje arba išsinešti, kaimo turizmo paslaugas, individualias ekskursijas, laikantis saugumo nurodymų.

„Gyvenimas verčia prisitaikyti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija artimiausiame ministrų pasitarime siūlys projektą „Atostogos medikams“ pratęsti iki gruodžio 15 d., o galutinį sprendimą priims Vyriausybė“, – sako viceministrė V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Iki šiol paslaugas rezervavo 39,4 tūkst. medikų. Iš jų paslaugomis jau pasinaudota ir apmokėta 25 800 rezervacijų. Iki lapkričio 4 d. tiekėjams pagal paraiškas buvo išmokėta 5,1 mln. eurų.
11 views

Comments


bottom of page